Szerzők – Grund Gyermeknapi Buli

2014. 05. 19.

Ebben az évben május 31-re, szombatra álmodta meg a két közhasznú szervezet az erdő benépesítését mindazzal a rengeteg játékkal, szakmai bemutatóval, illetve egy egész napos koncert sorozattal, amelyet a hagyományokhoz hűen idén is a SZERZŐK egyesülete szervezett meg.
Idén talán még a korábbi évekhez képest is izgalmasabbnak tűnik a zenei program kínálata, hisz a fellépők között olyan neveket találhatunk, mint Kállay Saunders András, Király Viktor, Puskás Peti, avagy Agárdi Szilvia, hogy csak néhány „nagyágyút” említsünk meg a fellépők díszes társaságából.
A rendezvény teljesen ingyenesen látogatható a nap folyamán, így a szervezők várják szeretettel azokat a családokat, akik kíváncsiak például a „Rendhagyó Énekóra” névre keresztelt, és a Könnyűzeneszerzők Egyesülete által megálmodott reform énekórára, a Belmondo zenekar interpretációjában, vagy épp a hazai Taiko dobolás nagymestereire egy kis saját élmény kíséretében. De ne feledkezzünk meg a már évek óta fellépő, közönség kedvenc Rockforce zenekarról sem, akik bár már harmadik éve vendégei a csillebérci gyereknapnak, de még mindig csak 12 évesek, illetve a tavaly ugyancsak nagy sikert arató akrobatikus Rock & Roll csoportról sem, ahol a gyermek táncosok a „Master SE” színeiben versenyeznek évközben, és reményeink szerint idén is elkápráztatnak minket csodálatos mutatványaikkal!
A műsorvezető pedig, ahogy azt már évek óta megszokhattuk, a VIVA televízió képernyőjéről jól ismert és közkedvelt konferancié, Zola lesz, aki maga is komoly zenei karriert futott be az utóbbi egy évben új zenekarával, a New Level Empire-el.
A teljes program és a játékok használata ingyenes.

 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 07. 29.
A YouTube továbbra is a legfontosabb, legátfogóbb lehetőségeket nyújtó platform. Most egy olyan funkció került bevezetésre, amellyel a nézők a még nem befutott előadókat segíthetik.
2026. 06. 26.
A kompozíciókban a kortárs jazz, a free improvizáció, a rock, a balkáni zenei motívumok és a népzenei ihletés természetes egységgé olvadnak.
2026. 06. 26.
Az utcazene Magyarországon nem egy elterjedt jelenség, és ez nyilvánvalóan a szabályozásoknak tudható be. Ugyanakkor külföldön gyakran találkozunk magas színvonalú utcazenei produkciókkal...
2026. 06. 16.
Két hétig lehet már csak jelentkezni a budapesti Fülesbagoly Trip tehetségkutatóra, ahol...
2026. 06. 16.
Egy távoli, vidéki kisvárosban nőtt fel, ott kezdett el a zenével foglalkozni három testvére volt, mindenki intenzíven muzsikált. Édesapja kántorkodott is, játszott a környék templomainak orgonáin, és volt rá példa, hogy egy és ugyanazon szimfonikus
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink