Siófokra költözik Ibiza és jön a Nagy Duett is

2017. 07. 19.

Sűrű hétvége ígérkezik a siófoki PLÁZSon. 21-én érkezik a Nagy Duett élő koncertshow olyan duókkal is, akiket ebben a formában, ezekkel a dalokkal még soha nem láthatott a nagyközönség. Július 22-én pedig a PLÁZSra költözik Ibiza. Ekkor pörgeti meg a vedégeket a ONEDAY Electronic Fest, az első 24 órás Day and Night mini fesztivál, melynek világsztár vendégei Luciano és Deborah de Luca lesznek.

Eddig még nem látott párosok 

A Nagy Duett hatalmas sikerrel zárult döntője után most egy látványos élő show keretében az idei és korábbi szériák Nagy Duett sztárjai 2017. július 21-én újra színpadra állnak a siófoki Plázson. Az élő koncertshow 21 órakor kezdődik az idei győztesekkel Janicsák Vecával és Simon Kornéllal, és a Zimány Linda-Oláh Gergő, Stohl Luca-Peller Károly, Vincze Lilla-Apáti Bence párosokkal, valamint három olyan duóval, (Lola-Sági Szilárd, Kulcsár Edina-Fésűs Nelly, Jolly-Suzy) akiket ebben a formában ezekkel a dalokkal még soha nem láthatott a nagyközönség. A koncert igazi bulihangulatot ígér, a sztárpárok a műsorban elhangzott legnépszerűbb dalaikat adják elő és néhány meglepetéssel is készülnek. A Nagy Duett partnere a Rádió 1, így az esemény házigazdája Cooky, a rádió népszerű műsorvezetője, és a műsor zsűritagja lesz, aki a koncertshow után egy saját DJ szettel szórakoztatja a közönséget. Minden néző hajnalig egy after partyn bulizhat a Music Terrace-on és a VIP-ben a Plázs rezidens DJ-ivel.

Lucianoval ünnepli az elektronikus zenét Siófok. Fergeteges bulival készül az idei nyárra a siófoki PLÁZS, karöltve a legendás Palace Dance Clubbal. Idén első alkalommal ugyanis ez a két helyszín ad teret a honi party élet legújabb elektronikus mini fesztiváljának a ONEDAY Electronic Fest-nek. A 24 órás esemény főszereplője nem más, mint Luciano, a világ elektronikus zenei szcénájának jelenlegi egyik legnagyobb csillaga, első számú tech-house DJ-je, akivel az egyedi, fehérhomokos party helyszínen, a PLÁZSon élhetünk át egy csodás balatoni naplementét. Később a buli a legendás Palace Dance Clubban folytatódik és másnap 10-ig véget sem ér. Luciano mellett az esemény másik főszereplője az olasz techno díva, Deborah de Luca lesz. A külföldön és itthon egyaránt nagy népszerűségnek örvendő hölgy két, igazán különleges DJ szettel készül a négynegyed szerelmeseinek. A külföldi fellépők mellett a hazai elektronikus zenei élet krémjét is felvonultatja a ONEDAY, fellép többek között Chriss Ronson, Budai, Andras Garay, James Cole és még sokan mások.

 

 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 02. 09.
Cserepes Károly remix-sorozatának hetedik lemeze, a "The Beginning of the Beginning" felkerült a Transglobal World Music Chart nemzetközi toplista rangos 14. helyére.
2025. 06. 16.
"Amíg élek" címmel új nagylemezt adott ki a "Chalga". A folk-pop-rock zenekar a korábbi albumokhoz képest ezúttal sokkal inkább nyúlt a pop tárházához, ugyanakkor mind zeneileg,
2025. 06. 14.
Kishegyes | 2025. június 26-29 összművészeti fesztivál Vajdaság szívében. Mottó: „A fele sem tréfa”
2025. 06. 05.
Selmeci Basstard Péter rejtőzködő zeneszerző, multihangszeres és a Nicotine Stúdió tulajdonosa, a Marlboro Man egykori tagja 2019-ben készítette elektronikus zenei szólóalbumát ElektrikFish: Transpace címmel...
2025. 06. 03.
Egy felejthetetlen „ByeAlex és a Slepp" koncert került megrendezésre 2025. január 8-án és január 9-én a budapesti Erkel Színházban, ahol Alexéket egy teljes szimfonikus zenekar kísérte, Werner Gábor karmester vezénylésével,
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink