Rúzsa Magdi - Légzés

2018. 04. 27.

A  nyári atmoszférát teremtő dal a többszörös platinalemezes, MTV EMA, Comet- és Artisjus-díjas díva első megjelenése a Fonogram-díjas „Érj hozzám” című nagylemeze óta. Magdi az új számról így nyilatkozott: „Azt gondolom, hogy nagyon Magdis, és pont azt a nyári hangulatot árasztja, amit szeretek. A „Légzés” arról az érzésről szól, amit minden ember keres. Ez egy szerelmes, de dübörgő dal, és nagyon várom, hogy a koncerteken együtt énekelhessem a közönséggel. Remélem, hogy mindenki átérzi majd ezt a túlfűtött, mégis könnyed érzést, ha hallja a Légzést!”

A díva szóképekben gazdag dalszövegéhez a zenét Szakos Krisztiánnal együtt szerezte, akivel közösen írt dalaik, mint az „Éden” és a „Jel”, egytől egyig toplistás közönség-kedvencek lettek.

Az új dalhoz készült gyönyörű videoklip helyszíneként Varró Zoltán sztárdizájner enteriőrje szolgált, mesés hangulatot kölcsönözve az alkotásnak. A szemet gyönyörködtető képi világ akár egy festmény, amelyen Magdi szebbnél szebb ruhakölteményekben ragyog, miközben egy fiatal táncospár szerelmes mozdulatai varázsolják el a nézőket.

Magdi pályája 2006-os Megasztár győzelme óta töretlenül ível felfelé. Hegyeket megmozgató, különleges hangjával arénákat tölt meg és szinte minden dala a toplisták élére tör. Azonnal felismerhető karcos hangja, a zene és közönsége iránti szeretete és alázata, a megújulásra való törekvése, valamint energikus és átütő színpadi jelenléte egyaránt fontos szerepet játszanak abban, hogy Magdi Magyarország elsőszámú női előadója.

Februári teltházas arénakoncertjeit több, mint 26 ezer rajongó látta. Magdi energiái azonban kimeríthetetlenek, így már április 28-án újra láthatjuk élőben, a Budapest Parkban, ahol az új dalt is hallhatjuk majd.


 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 07. 29.
A YouTube továbbra is a legfontosabb, legátfogóbb lehetőségeket nyújtó platform. Most egy olyan funkció került bevezetésre, amellyel a nézők a még nem befutott előadókat segíthetik.
2026. 06. 26.
Az utcazene Magyarországon nem egy elterjedt jelenség, és ez nyilvánvalóan a szabályozásoknak tudható be. Ugyanakkor külföldön gyakran találkozunk magas színvonalú utcazenei produkciókkal...
2026. 06. 16.
Két hétig lehet már csak jelentkezni a budapesti Fülesbagoly Trip tehetségkutatóra, ahol...
2026. 06. 16.
Egy távoli, vidéki kisvárosban nőtt fel, ott kezdett el a zenével foglalkozni három testvére volt, mindenki intenzíven muzsikált. Édesapja kántorkodott is, játszott a környék templomainak orgonáin, és volt rá példa, hogy egy és ugyanazon szimfonikus
2026. 06. 16.
A Believe a világ egyik legnagyobb zenei terjesztője, a Dalok.hu is az ő segítségével juttatja el a ránk bízott zenéket minden fontosabb platformra. A napokban a cég közre tette a MI-vel kapcsolatos vízióját.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink