Megjelent a legújabb Maxisun EP, csak a Dalok.hu-nál

2012. 11. 05.

Az egy éve alakult formáció 'Édes így az élet' című kislemeze 2012. 36. hetén a 12., a 37. héten a 9., míg a 38. héten már az előkelő 6. helyet birtokolta a Petőfi Rádió top 30-as listáján. Ezen felül a legtöbbet játszott magyar dal volt még utána is hetekig a top 30-ban, továbbá a rádió legtöbbet játszott előadói listáján is szerepelnek a srácok. Nem véletlen e masszív menetelés és népszerűség, hiszenaz 'Urban Legend' című első albumukról két kislemez is nagy népszerűségnek örvendett a Petőfi Rádió hallgatósága körében. A „lépjük át” valamint a 'Don’t Stop It' dalok igazi slágereké forrták ki magukat a nyár folyamán, úgy, hogy a Class FM és a NEO FM is rendszeresen műsorára tűzte a számokat. A zenekar, amely a hip-hop, electro, house, jazz, rock, pop stílusokat ízlésesen ötvözi, a legújabb EP-jével elindulnak az Eurovíziós dalversenyen is. November 6-án ugyancsak érdemes lesz a Petőfi Rádió Kultúrfitnesz című műsorát figyelemmel kísérni, minthogy egy emlékműsor keretében a Maxisun egy 1963-as Scampolo dallal, a 'Ne írjon fel rendőr bácsi' címűt nótával állít emléket a nemrég elhunyt Komár Lászlónak.
A 'Ki az aki tudja' címet viselő legújabb EP-jük most kizárólag digitális formában jelenik meg, kizárólag a Dalok.hu kínálatában.
 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 02. 09.
Cserepes Károly remix-sorozatának hetedik lemeze, a "The Beginning of the Beginning" felkerült a Transglobal World Music Chart nemzetközi toplista rangos 14. helyére.
2025. 05. 19.
A Fülesbagoly KID elnevezésű, június 15-én zajló eseményre énekes és hangszeres kategóriában jelentkezhetnek általános és középiskolás diákok.
2025. 05. 16.
A csapatokra osztott résztvevőknek music supervisor vendégek briefjei alapján kell megírniuk és rögzíteniük naponta egy-egy dalt. Van lehetőség mindhárom, vagy akár csak egy napra is jelentkezni.
2025. 05. 06.
Április 14.-én jelent meg a Mojo zenekar hetedik, "The best is yet to come" című lemeze. A lemezen 11 szám található, amiből csak egy dal feldolgozás.
2025. 05. 05.
A zenész ugyanolyan ember, és néha focizni is tud. Persze, mondhatjuk, hogy azért fordulnak a foci felé a zenészek, mert arra többen kíváncsiak, de a mi esetünkben az esemény jótékony célú.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink