Elkészült a kisfilm a Dallamos Villamosról. Hallgassátok, nézzétek, osszátok!

2014. 09. 15.

Egy délutánra, szeptember 7-én, vasárnap – az országos rendezvény előtt egy héttel – ismét zenétől volt hangos a BKV egyik UV típusú nosztalgiavillamosa.
Ezúttal a 47-es villamos vonalán közlekedett a muzsikás menet.
A Deák Ferenc tér M és a Budafok, Városház tér között közlekedett a Dallamos Villamos. A szerelvény két kocsiból áll, így egy menetben két együttes is zenélt a guruló színpadon.

Szeptember 7-én történt e kis filmben rögzített vidám esemény, a fellépők:
14:00 EnniHol és Kontrolalter
15:45 Cherokee és Popcsajok
17:30 VARGA BANDA és Napkutya
19:15 Kávészünet és Kafkaz
14:50 Zoom és Tükezoo
16:35 Bogoz és Kiss Barna és az Utcazenekar
18:20 Haszüna és Kávészünet
20:05 Tintás zenekar és Napfénypresszó


 

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 07. 29.
A YouTube továbbra is a legfontosabb, legátfogóbb lehetőségeket nyújtó platform. Most egy olyan funkció került bevezetésre, amellyel a nézők a még nem befutott előadókat segíthetik.
2026. 06. 26.
A kompozíciókban a kortárs jazz, a free improvizáció, a rock, a balkáni zenei motívumok és a népzenei ihletés természetes egységgé olvadnak.
2026. 06. 26.
Az utcazene Magyarországon nem egy elterjedt jelenség, és ez nyilvánvalóan a szabályozásoknak tudható be. Ugyanakkor külföldön gyakran találkozunk magas színvonalú utcazenei produkciókkal...
2026. 06. 16.
Két hétig lehet már csak jelentkezni a budapesti Fülesbagoly Trip tehetségkutatóra, ahol...
2026. 06. 16.
Egy távoli, vidéki kisvárosban nőtt fel, ott kezdett el a zenével foglalkozni három testvére volt, mindenki intenzíven muzsikált. Édesapja kántorkodott is, játszott a környék templomainak orgonáin, és volt rá példa, hogy egy és ugyanazon szimfonikus
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink