BÖBE & NEON LEON - BUBORÉKOK című közös dalával népszerűsítik a Macifröccsöt

2025. 07. 17.

A fröccsöt, köztük a málnával ízesített Macifröccsöt népszerűsíti a Magyar Bormarketing Ügynökség Szécsi Böbe, WaTa és Leon Burch közös dalával. A "Buborékok" című dal az idei Artisjus Songbook Campben született, ahol 11 országból 24 alkotó, köztük 10 magyar jött össze azzal a céllal, hogy közösen komponáljanak és kapcsolatokat építsenek.

A nemzetközi dalszerző tábort 2017-ben rendezték meg először az Artisjus támogatásával, és immáron kilencedik alkalommal zajlott Budapesten. A kezdeményezés célja a kezdetek óta, hogy a magyar és külföldi zeneszerzők, szövegírók és zenei producerek ideális körülmények között együtt alkothassanak, szakmai kapcsolataikat elmélyíthessék, és inspiráló környezetben töltődjenek. 

A 2025-ös táborban résztvevő 24 dalszerző hármas csoportokban alkotott előre meghatározott tematikákban. Feladatuk volt többek között, hogy a Magyar Bormarketing Ügynökség Buborékok Nyara kampányához – amivel a fröccsöt népszerűsítik – dalt írjanak. Szécsi Böbe énekesnő, dalszerző és Bruch Leon amerikai énekes, dalszerző WaTa producerelésével a koncepció szerint megalkotta a Buborékok című számot, ami végül elnyerte az ügynökség tetszését. Szécsi Böbe elmondta, hogy a dalhoz készített klipet a Lupa Beach-en és a budapesti éjszakában forgatták, egy napon, délelőttől egészen hajnalig.

A Buborékok c. dal gyűjtőlinkje:
https://wmmd.lnk.to/BOBENeonLeon_Buborekok

MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 04. 20.
"Különleges tehetség kell ahhoz, hogy valaki így tovább tudja vinni a zene ősi, szakrális lélekgyógyító minőségét." Szabó János lemezkritikája.
2025. 07. 25.
Augusztus 8-án negyedszer rendezik meg a Nemzetközi Cigány Dal Napját 7 ország 16 helyszínén, 50 zenekarral. Ez valószínűleg a világ legnagyobb egynapos fesztiválja.
2025. 07. 21.
A „Nagyszínpad utáni élet” kiteljesedését ígérik a Sziget szervezői a fesztivál most bejelentett friss helyszínével. A Delta District partiháromszöge az elektronikus zenei kultúra vibráló központjává válik.
2025. 07. 15.
Előadó vagy menedzser vagy Közép- és Kelet-Európából? Jelentkezz most, és lépj fel a BUSH rendezvényen – a klubfesztiválon és konferencián, amely a régió legizgalmasabb feltörekvő és már befutott előadóira fókuszál.
2025. 07. 15.
Zenei világa egyszerre személyes és látomásszerű: nem fél kísérletezni sem hangzásokkal, sem formákkal. Saját alkotói márkája – a VIDOCZYMUSIC – különböző zenei sorozatokon keresztül bontakozik ki.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink