Blind Myself - Neck Sprain - Watch My Dying - Wrong Side of the Wall koncert

2009. 03. 03.
Lassan elérkezünk a március 13-i péntekhez, mely pénteken a Dürer Kert minden bizonnyal ideális helyszínné válhat Jason kalandjai következő epizódjának leforgatásához. A Headbanger's Ball-ból is ismert Tóth Gergő vezette Blind Myself-nek a koncert napjaiban megjelenik a legújabb, egyben első anyanyelven íródott lemeze Budapest, 7 fok, eső címmel. 
Természetesen jó pát új nótával kápráztatnak majd el minket, melyek közül három már most díjmentesen letölthető a zenekar honlapjáról (www.blindmyself.com) és megmutatják, hogy a B.M-ért minden ellenérzés nélkül lehet rajongani, hiába, hogy már csak Gergő van a csapatban az eredeti tagok közül.
Emellett új Blind pólókra, promó cuccokra lehet számítani és természetesen a lemez is elérhető lesz.     
A Neck Sprain nagyon rég nem játszott a fővárosban! A dolog pikantériájaként érdemes megemlíteni, hogy Leviék új énekessel vonulnak a budapesti nagyérdemű elé, ez a fiatalember pedig nem más, mint a Pantera Tribute-ból és a Kelly Hits The Blue Sky-ból ismert Áron András. 
Ez a felhozatal már önmagában sokat ígér, viszont a Watch My Dying hadba állításával minden magát metalosnak valló emberi lénynek illik tiszteletét tenni a rendezvényen.
A magyarországi metal élet egyik legfőbb mozgatórugójaként ismert WMD most a harmadik nagylemezen ügyködik. A Mobeus, ugyanúgy, ahogyan elődei, magánkiadásban jelenik majd meg, remélhetőleg tavasszal, ellenben egy új számot már most is elcsíphetünk élőben.
Létezik egy rock-metal formáció, akiket sokféle rendezvényen el lehet sütni, ez pedig a nem kevés dallamot produkáló frontember Oszkár által fémjelzett Wrong Side Of The Wall
Az indusztriálisabb vonalon mozgolódó félig-meddig dunaújvárosi csapat - csakúgy mint a Neck Sprain - fogadja első körben a vendégeket pontban fél kilenckor.
Mindegyik „metalhős” társulat fesztivál jellegű pontossággal kezdi és fejezi be „mutatványát”, tehát érdemes átfutni a beosztást, nehogy valaki lemaradjon a lényegről.
Sanszos, hogy ezt a pénteki napot a 2009-es év legnagyobb hazai modern metal eseményeként fogja aposztrofálni az utókor.   
 
Fellépők sorrendje:
 
20.30 - Wrong Side of the Wall
21.20 - Watch My Dying
22.30 - Neck Sprain
23.40 - Blind Myself
 
2009. március 13., péntek
Helyszín: Budapest, Dürer kert – Nagyterem, Budapest, Dürer kert, XIV. kerület, Ajtósi Dürer sor. 19-21.
Kapu: 19:30
Beugró: 1600 Ft.
MEGOSZTÁS

További hírek

2025. 04. 20.
"Különleges tehetség kell ahhoz, hogy valaki így tovább tudja vinni a zene ősi, szakrális lélekgyógyító minőségét." Szabó János lemezkritikája.
2025. 11. 16.
"Egy nagy mérföldkő volt az életemben, amikor zeneszerzőként dolgozhattam egy színházi musicalben, ahol Miklós Tibor volt a szövegíró. Ez volt az első komolyabb visszajelzés"
2025. 11. 16.
Mysongs.ai néven elindult az első magyar, kizárólag mesterséges intelligencia által generált zenéket kínáló streaming platform. Az oldal számos funkcióval rendelkezik, köztük zene generálása, feltöltése, hallgatása...
2025. 11. 13.
DJ Bootsie, a magyar elektronika és hiphop úttörője a világon először ültette át Bartók Béla legismertebb műveit samplerre, dobgépre és lemezjátszóra. A neves angol BBE kiadó által megjelenített album a Dalok.hu-n is elérhető!
2025. 11. 05.
Nincs kérdés: nincs veszélyben a fesztivál 2026-os megrendezése, így a Szigetre  számítók tízezreinek öröme is megalapozásra került.
Iratkozz fel hírlevelünkre és elsőként értesülj a legújabb megjelenésekről, olvass exkluzív zenei híreket és interjúkat, hallgasd meg podcastunkat!

Támogatóink

Partnereink